Uitslag Het Batouwe Betuws Jeugd Open 2023
Check en download de uitslagen in PDF hieronder:
looks_one
Categorie 1
Bruto
Heren
Ingmar Schenau (145)
Tom Lammers (146)
Oscar Tiberius Murray (150)
Dames
Marieke Ebens (148)
Ari Shin (149)
Caya Huijbregts (152)
looks_two
Categorie 2
Netto
Norman Bark (154)
Benjamin Tan (161)
Thijmen Kamperman (161)
looks_3
Categorie 3
Stableford
Annelise van Meegdenburg (66)
Elvano Avendonk (57)
Tim Veenstra (56)
looks_4
Categorie 4
Stableford
Pim Sunderman (17)
Jorg van Schuppen (14)
Jean-Daniel Cappon (14)
Neary's 2023
Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3, maar wel op de green?
Categorie 1 • Tom Lammers
Categorie 2 • Florian de Groot
Categorie 3 • R-Jay Slagboom
Categorie 4 •Pim Sunderman
The Longest's
Wie slaat de bal het verst van de tee, maar wel op de fairway?
Categorie 1
Dames •Marieke Ebens
Heren •Tijs van Santvoort
Categorie 2
Dames • (niet geslagen)
Heren •Benjamin Tan
Categorie 3
Dames • (niet geslagen)
Heren • Daan Barendrecht
Categorie 4
Dames •(niet geslagen)
Heren • Pim Sunderman
Birdies & Eagles 2023
Er zijn 63Birdies gevallen en ... én1 Eagle
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!
Download PDF
Uitslag 2022
Uitslag Het Batouwe Betuws Jeugd Open 2022
Hier staan de finale uitslagen per categorie. Check en download de uitslagen in PDF hieronder:
looks_one
Categorie 1
Bruto
Heren
Sikko Nederstigt (147)
Tom Hendriks (148)
Lorenzo van Niekerk (150)
Dames
Marieke Ebens (151)
Roos Nijenhuis (156)
Solinne Kuiper (163)
looks_two
Categorie 2
Netto
Anaïs Oelius (147)
Fien van der Wilk (152)
Eldrick-Jan Kelder (160)
looks_3
Categorie 3
Stableford
Stijn van Vugt (73)
Danielle Young (69)
Lotte Dekker (64)
looks_4
Categorie 4
Stableford
.Jorg van Schuppen (24)
Elvano Avendonk (23)
Mart van den Dikkenberg (22)
Neary's 2022
Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3, op de green?
Categorie 1 • Roos Nijenhuis
Categorie 2 • Yves Gerrits
Categorie 3 • Pim Venema
Categorie 4 •- niet geslagen -
The Longest's
Wie slaat de bal het verst van de tee, op de fairway?
Categorie 1
Dames • Marieke Ebens
Heren • Sikko Nederstigt
Categorie 2
Dames • Sahaar van Dijk
Heren • Rick de Koning
Categorie 3
Dames • Lotte Dekker
Heren • Stijn van Vugt
Categorie 4
Dames • Barbara Lieshout
Heren • Elvano van Avendonk
Birdies & Eagles 2022
Er zijn 81Birdies gevallen en ... én1 Eagle
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!
Download PDF
Uitslag 2019
Uitslagen Het Batouwe Betuws Jeugd Open 2019
Check en download de uitslagen in PDF hieronder:
looks_one
Categorie 1
Bruto
Heren
(Playoff)
1. Piet Hein Bakkenes (147)
2. Thijmen Batens (147)
3. Sjors den Ambtman (148)
Dames
1. Julika van Leijsen (164)
2. Quirine ter Meulen (184)
looks_two
Categorie 2
Netto
1. Loïs Chin (153)
2. ChrisScholten (157)
3. Marieke Ebens (158)
looks_3
Categorie 3
Stableford
1. Ari Shin (63)
2.Quint Hulsman (62)
3. Casper de Kok (62)
looks_4
Categorie 4
Stableford
1. Hidde Theijse (13)
2. Lars van Beem (12)
3. William Rooze (10)
The Neary's 2019
Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3, op de green?
Categorie 1 • Thom van der Sluijs
Categorie 2 • Jelle Habraken
Categorie 3 • Gijs Adema
Categorie 4 •Hidde Theijse
The Longest's
Wie slaat de bal het verst van de tee, op de fairway?
Categorie 1
Dames • Quirine ter Meulen
Heren • Bob Cloosterman
Categorie 2
Dames •(niet gevallen)
Heren • Jelle Habraken
Categorie 3
Dames • (niet gevallen)
Heren • Valentijn Rekers
Categorie 4
Dames • Madelijn Doets
Heren • Lucas Walther
Birdies & Eagles 2019
Er zijn 90Birdies gevallen en ... én1 Eagle
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!
Download PDF
Uitslag 2018
Download hier alle uitslagen van 2018
Klik op de Icoontjes om de PDF te downloaden met de hele uitslag.
filter_1
Uitslag Categorie 1
Heren
1. Jim Woudenberg (140 slagen)
2. Ché de Bake (144 slagen)
3. Ivar van Leijsen (147 slagen)
Dames
1. Zhen Bontan (136 slagen)
2. Christine Scholten (149 slagen)
3. Sophie Korthuijs (151 slagen)
filter_2
Uitslag Categorie 2
1.Thymen Marcus (149 netto)
2.Max Kastelein (150 netto)
3.Jonathan Scholten (151 netto)
filter_3
Uitslag Categorie 3
1. Jelle Habraken (71 punten)
2. Julian Sardaro (70 punten)
3. Sophie van Son (66 punten)
filter_4
Uitslag Categorie 4
1. Dean van Rinsum (17 punten)
2.Jeroen Foekema (14 punten)
3. Lucas van Diermen (13 punten)
The Neary's 2018
Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3?
Categorie 1 • Jim Kloosterman
Categorie 2 •Jonathan Scholten
Categorie 3 •Tim Borghuis
Categorie 4 •Annelise van Meegdenburg
The Longest's 2018
Wie slaat de bal het verst van de tee?
Categorie 1
Dames • Daphne van Son
Heren • Jens Houtepen
Categorie 2
Dames • Paulien Ottenheijm
Heren • Niet gevallen
Categorie 3
Dames • Loïs Chin
Heren • Joep van Arnhem
Categorie 4
Dames • Niet gevallen
Heren • Bastiaan van den Berg
Birdies & Eagles 2018
Er zijn 142 Birdies gevallen en ... maarliefst 3 Eagles
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!
Download PDF
2017
2017 - Categorie 1
2017 - Winnaars Categorie 1
Categorie 1 is bruto over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen
looks_one
Sjors den Ambtman
161 slagen
zaterdag 76 slagen
zondag 85 slagen
looks_two
Noud Klaessen
167 slagen
zaterdag 88 slagen
zondag 79 slagen
looks_3
Sikko Nederstigt
172 slagen
zaterdag 87 slagen
zondag 85 slagen
Overige deelnemers
Sander Dijkstra 173 slagen
Fleur de Haas 180 slagen
2017 - Categorie 2
2017 - Winnaars Categorie 2
Categorie 2 is strokeplay / hcp-verrekening over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen
looks_one
Shea O'Hare
141 slagen
zaterdag 73 slagen
zondag 68 slagen
looks_two
Marck van Heijningen
151 slagen
zaterdag 77 slagen
85 slagen
looks_3
Thijmen Marcus
153 slagen
zaterdag 85 slagen
68 slagen
Overige deelnemers
Youri van Koppen 161 slagen
2017 - Categorie 3
2017 - Winnaars Categorie 3
Categorie 3 is stableford over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen
looks_one
Loïs Chin
59 punten
zaterdag 31 punten
zondag 28 punten
looks_two
Joep van Arnhem
58 punten
zaterdag 31 punten
zondag 27 punten
looks_3
Julian Sardaro
56 punten
zaterdag 24 punten
zondag 32 punten
Overige deelnemers
Mijke Pennock 56 punten
Thijmen Kobussen 48 punten
Tim Veenstra 36 punten
2017 - Categorie 4
2017 - Winnaars Categorie 4
Categorie 4 is stableford over 1 dag in 9 holes gelopen over de lus Kersen
looks_one
Martijn de Bruijn
18 punten
looks_two
Dean van Rinsum
16 punten
looks_3
Casper de Kok
12 punten
Overige deelnemers
BorisUytendaal 10 punten
Fleur Gaastra 10 punten
Kiki van Arnhem 10 punten
Bink Wateler 9 punten
Bastiaan van den Berg 4 punten